69
30.07.2007

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
sam jestes gnida...nie pisz tu bzdur dzieciaku
zla (2007.08.02)

info

0  
  0
Myśle, że ten cały Bowling powinni zamknąć...Nie dość, że to największa dziura w Elblągu pełna tępych blondynek i naćpanych karków to jeszcze takie zadymy tam są....bezsensu. Niektórzy piszą o tej dyskotece tak jakby to była naprawde dobra dyskoteka a w rzeczywistości to jedno wielkie shit, ale faktem jest,że w tym mieście nie ma gdzie iść sie bawić. Ja osobiście byłam w tym Bowlingu pare razy i uważam, że trzeba być naprawde napitym żeby tam pójść...jest tam ciasno, biegają tam szalone 15-latki pod nogami, zero kultury, zero szacunku poprostu wieś..każdy szanujący się lokal nie dopuściłby żeby istniały tam takie sytuacje. A co do pobicia tego chłopaczka to brak słów...wywieżć gdzieś tego typa do lasu i pobić go tak samo oko za oko jak to się mówi! Prawda jest taka, że ochroniarze nie powinni sami rozwiązywać takich problemów tylko zadzwonić po policje ale o czym my tu gadamy skoro szef tego lokalu ma w policji znajomości...Pomyśleć jak czuje się teraz rodzina tego pobitego chłopaka to okropne. Osobiście nie mam nic do tego lokalu bo ja jeżdze do miejsc gdzie nie boje się że mnie ktoś pobije, miejsc z klasą a nie byle dziur..heh co wiecej napisać..szkoda tego chłopaka a tego drugiego tak samo pobić to moje zdanie.
sandra 20 (2007.08.02)

info

0  
  0
czemu brak komentow, czemu wy portel podsycacie ta nienawisc, czy wyniki sa az tak wazne
f (2007.08.02)

info

0  
  0
pewnie zamknac i zniszczyc wszystkie lokale i wszystkich niepatrzac na konsekwencje na opinie, bo wazne jest by jeden czy paru bylych pracownikow i konkurencja kogos oszkalowało ale zycie
f (2007.08.02)

info

0  
  0
Siedzi ten bandzior i oby jak najdłużej. Teraz może nawalać swoich współwięźniów - do woli ! Zaraz się menelsko wytatuuje i zrobi sobie parę sznytów i będzie GOŚĆ na miarę pierdla w którym siedzi !!!!
opluć gnoj...a ! (2007.08.02)

info

0  
  0
http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=6234&id_dz=4
maszuruj chlopie..... (2007.08.03)

info

0  
  0
http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=6234&id_dz=4 kkk
:( (2007.08.03)

info

0  
  0
http://www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=6234&id_dz=4 u maszeruj:D
ggggggggg (2007.08.03)

info

0  
  0
chodzilem tam od lat.....i jakos nie wiedzialem o kogo chodzi..;/;/ cholera teraz wiem ze to ten skuczysyn!!!!! pozdro dla wszystkich ktrzy oberwali bez powodu od typa;/:(
M_P (2007.08.03)

info

0  
  0
a teraz jaka ochorne sobie strzelili w tym jakze kulturalnym i sympatycznym miesjcu ;-D ;-D ;-D
bylam wczoraj (2007.08.03)

info

0  
  0