UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg w mojej opini nigdy bezpiecznym miejscem nie był, patrząc na to teraz ciesze się że opuściłem to toksyczne miasto oraz kraj, poszkodowanemu, życze powrotu do zdrowia, a Pryczkowi życze jak najlepszej kariery boksera, ale tylko na ringu.

oddalony

Anuluj