UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg w mojej opini nigdy bezpiecznym miejscem nie był, patrząc na to teraz ciesze się że opuściłem to toksyczne miasto oraz kraj, poszkodowanemu, życze powrotu do zdrowia, a Pryczkowi życze jak najlepszej kariery boksera, ale tylko na ringu.
oddalony