UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mariusz powiedz mi w takim razie jakim s... trzeba byc zeby po takiej bojce wsiasc do taksowki i zostaiwc konajacego czloweika na krawezniku i co pryczek robil pod zusem skoro boling jest 2 opietra wyzej
mariusz powiedz mi w takim razie jakim s... trzeba byc zeby po takiej bojce wsiasc do taksowki i zostaiwc konajacego czloweika na krawezniku i co pryczek robil pod zusem skoro boling jest 2 opietra wyzej