UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie...szkoda pisania.Lepiej zbojkotujcie ten klub...Bo to właściciel powinien odpowiedzieć za toco się stało. Jeden jest w areszcie...drugi walczy o życie...Jeden i drugi jest teraz na naszym garnuszku... Właściciel klubu powinien zapłacić za szkody i leczenie jednego...za wyżywienie i utrzynanie w areszcie drugiego. Wtedy facet dbałby o personel który zatrudnia. Jak świat światem koleś kolesiowi da po pysku .A właściciel klubu dobrze wiedział kogo zatrudnia...Zastanawiam się czy czasami to na jego polecenie koleś w ten sposób uspakajał niegrzecznych gości bo mu mebelki potłuką. Wzywam więc wszystkich do bojkotu tej spelunki. Jest tyle innych klubów . Jak nikt tam nie będzie cjhodził to zamkną w końcu ten przybytek.
smyczka 2