69
30.07.2007

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
polska młodzież... gdzie nie pójdziesz tam gangsterzy od siedmiu boleści... zawsze się trafi jakiś cwaniak który będzie kozaczył, a jak wypije to chce się bić i nie mysli jakie moga być konsekwencje jego czynów... odrazu powinni trafić na front... dwa lata w iraku/afganistaniei i tam niech sobie kozaczą, ciekawe jak długo by cwaniakowali
mlody mieszkaniec elblaga (2007.08.01)

info

0  
  0
Nie osądzajcie nie osądzonego...Piszecie ze to przestepca,dajcie spokoj...Zwykla bijatyka i nieszczesliwy wypadek...Kzademu moze sie to zdarzyc...Mozna byc zaczepionym na ulicy broniac sie uderzyc kogos ,ten ktos fatalnie uderzy glowa o ziemie i umrze w wyniku krawiaka itd....To nieszczesliwy wypadek ktorego mogli oboje uniknac..Marcin powinien trenowac a nie zajmowac sie staniem w pseudodyskotece i narazajac sie na takie sytuacje,a tamten poszkodowany to niewiadomo kim byl moze sam szukal guza...Tak czy siak jest tragedia zarowno dla rodziny poszkodowanego i samego poszkodowanego jak i dla Marcina ktory w ciagu kilku minut mogl sobie przekreslic swoje plany i marzenia na zycie ,oby ich nie przekreslil...Teraz powinien sie modlic zeby tamten przezyl i jakos funkcjonwal...Szkoda mi Ciebie Marcin, ja znam Ciebie z dobrej strony Ci co Cie osadzaja nie,tak czy siak pewnie bedziesz musial poniesc konsekwencje za ta glupote...
Mariusz12345 (2007.08.01)

info

0  
  0
Powiem tak: Koles pobił z kolegami typa ale to nie on 1 uderzyl. Ile razy jest tak ze wychodzi jakis "kozak" z klubu n...ny i zadymy szuka bo mysli ze nikt mu nie podskoczy? I tak bylo w tym przypadku tylko ze sie chlopak przeliczyl.Tak naprawde obie strony sa winne. Koles zachowal sie bezmyslnie i to samo ten drugi.Jeden prowokuje awanture a drugi kontynuuje. Esencja głupoty:]
MrX (2007.08.01)

info

0  
  0
Dokladnie Mariusz. Smieszne sa osoby, ktore wypowiadaja sie na temat, o ktorym maja male pojecie lub nie maja go wcale. Pewnie w Bowlingu nie byli wcale, albo byli raz i dostali za rzucanie sie po pijaku. Przypominaja mi sie obrazy transmisji z irackich wiosek, gdzie jeden krzyczy, a reszta bezmyslnie powtarza. Zaloze sie, ze to byla po prostu ustawka i Marcin nie zrobil tego specjalnie. Tamten zaczal i dostal, a pech sprawil, ze jest jak jest. Szkoda obu, nic nie da sie juz, niestety, zrobic.
De (2007.08.01)

info

0  
  0
Ja do bowla chodziłem często i przyznam, że ochrona nigdy sie mnie nie czepiała. Bo jak ktoś idzie sie bawić a nie szukać dymu to może tam isc spokojnie - jedynie kilka razy ktoś sie mnie czepiał ale to byli zawsze już ostro nawal...ni klienci lokalu. Co do całego zajścia to go nie widziałęm ani mnie wtedy nie było w lokalu, jedyne co mnie teraz zastanawia to czemu ci armeni poznikali z Elbląga, skoro są niewinni to mogą isć spokojnie złożyć zeznania, ale ich poprostu nie ma więc dla mnie jest wszystko jasne kto tam tak naprawde kogo pobił i kto kogo teraz kryje przed policją i bierze wszystko na siebie.....
(2007.08.01)

info

0  
  0
A tak przy okazji. Będąc w szpitalu, przypadkowo mijałem ekipę TVN jak nagrywała wywiad z jakimś lekarzem na ten temat. ( musiałem chwilę poczekać aby nie wejść w kadr) Gdy już kamera była wyłączona lekarz stwierdził : " martwych ludzi się nie leczy". Więc sprawa trochę moż się skomplikować.
info (2007.08.01)

info

0  
  0
Pobicie ze skótkiem śmiertelnym to pójdzie siedzieć na dłużej , Ale nei powinien sie czym przejmować , siłka jest sterydy tez da się załatwić i odpowiednie towarzystwo dla niego , będzie czuł sie jak w domu :)
Nabijacz (2007.08.01)

info

0  
  0
Na mały nóż znajdzie się większy, na mały kij znajdzie się większy. Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Można tego typu powiedzeń i przysłowia mnożyć. Dotychczas nikt nie zapytał o ofiary tej ofiary. Przestańcie się roztkliwiać. Myślicie że to pomoże obu rodzinom i wam samym.Że apelami zmiejszycie bandyctwo?! Wolne żarty! A może ta leniwa zmanierowana policja? ! Totalna kicha!!! Będzie w Elblągowie tak jak zawsze - szkoda klawiatury!!!
antyLIS (2007.08.01)

info

0  
  0
I dlatego powinien być przykładnie ukarany wysoka bezwzględna kara . niech inni wiedzą że prawem nie ma żartów !!!
Oposik (2007.08.01)

info

0  
  0
Co wy sobie myslicie ci co obstaja jeszcze za ta bestia bokserska??!!!!Jestescie w takim razie tacy sami jak on!!!!jak mozecie znalezc dla niego usprawiedliwienia??!!!To bydlak ktory zrujnowal zycie Miskowi!!!Mam tylko nadzieje ze Pawel znajdzie w sobie tyle sily zeby sie obudzic i wraz ze swoja rodzina napluc w gebe temu Pryczkowi czy jak mu tam!!!Skad te plotki o Pawle ze mial juz kiedys sprawy za rozboje?????!!!Co za debil to wymyslil sobie?!!! Pawel juz od dawna mieszka i uczy sie w Gdansku...jest normalnym facetem...moze nie normalnym bo dla was normalnosc meska to Pryczko...a pawel ma w sobie kulture i klase,jest kims fajnym i wartosciowym.Nie jest sklonny do zaczepek i awantur.WQidzac co ci Armeni i ten Pryczek zaczynaja kombinowac chcial poprostu opuscic lokal...a ci debile zadni byli masakry.Jaki to moze byc przypadek?!!! Kiedy komus roztrzaskuje sie glowe i zostawia nie ruszajacego sie na pastwe losu??!!!Lepiej zwolennicy Pryczka modlcie sie razem z nim waszym nakoksowanym i nacpanym wodzem by Bog mial was w swojej opiece i oswiecila wasze chore mozgi pozbawione moralnosci i ludzkiej postawy!!!Pawel wracaj do siebie...niewazne co lekarze mowia my tu wszyscy wierzymy gleboko w ciebie i w to ze wrocisz do nas bo masz zbyt wiele przed soba by tego nie dokonczyc:)
Anka26 (2007.08.01)

info

0  
  0