UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znam tych wszyztkiich idiotow co pobili mojego kolege. Powiem krotko tego armenca to osobiscie dopadne, bo to nie pierwszy jego wybryk. Jak moze taki brudas panoszyc sie po Elblagu? udaje kozaka a kiedys osobiscie kleczal przede mna i blagal o litosc. Widocznie to zamalo. Ale co ma byc to bedzie. Na temat Pryczka nie bede sie wypowiadal bo kazdy wie, ze gangsterka mu uderzyla do glowy. To nie jest sportowiec tylko zwykly opryszek ktory poznal Jazona, waruzana i reszte idiotow z Bowlinga!

Kolega z Proszkowa

Anuluj