A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie wiem - moim zdaniem skoro w Elblągu był kiedyś Batalion Budowy Lotnisk to ten pas powinien postać i mieć ową jednostkę za patrona. I nie chodzi o miłośników awiacji ale i tysiące ludzi z Elbląga którzy pracują w Niemczech Francji Włoszech czy Hiszpanii. Być może Varius Tur nie koniecznie będzie korzystał z Busa... Gdybym za 100 euro mógł wsiąść do samolotu w Koblencji i za 3 godziny wysiąść w Elblągu to jestem pierwszy na liście do odlotu. Taka jest przyszłość - samolot to już nie luksus ale codzienność tyle że nie konieczne prywatny i nie konieczne rejsowy.... Jest spory rynek po środku
Kolego ty piszesz o generaliach a ja mieszkałem przy takim lotnisku i widziałem je w ruchu. Sens ekonomiczny jest wtedy gdy da się to skalkulować a to wymaga infrastuktury, Jak pas powstanie to moim zdaniem na 90 procent pojawia się małe samolociki - jak napisałem zamiast jechać 20 godzin po autostradach wolę stracić 2 - 3 godziny w samolocie. Kolega z Gdyni wpada do domu raz w miesiącu - właśnie niedawno odbierałem go z lotnika z Dortmundu - Rębiechowo to przy tamtym kurnik. Jest typowo sportowe bo nie ma pasa dla czarterów.....
@MariuszLewandowski-Fc - Po pierwsze: część tych ustawek miała miejsce właśnie w Prokuraturze w Elblągu, w której pracowałem. Zdziwiłby się Pan, jak wiele przepisów ustaw i rozporządzeń było łamanych, podczas tych "naborów". Sami prokuratorzy brali w tym udział, więc jakieś zgłoszenia można między bajki wsadzić. Po drugie: jaki sens jest zatrudniać kogoś, kto ma licencjat i 5 miesięcy stażu, skoro inny kandydat ma magistra i 5 lat stażu oraz dostawał przez 5 lat same pochwały i nagrody zarówno od dyrektorów wydziałów i samego prezydenta miasta? Po trzecie: zdaje Pan sobie sprawę, że np. w Urzędzie Miejskim w Elblągu pracują osoby, którym intelekt nie pozwolił na zdanie matury po 3 podejściach i mają wykształcenie podstawowe, ale "Pani Dyrektor ich lubi", więc mają pracę, ale tak skonstruowano umowę o pracę i procedury naboru, że nie obejmuje ich ustawa o pracownikach administracji samorządowej?
@logika_jest_trudna - Dla ciebie logika też trudna
@MariuszLewandowski-Fc - Odpisałem Panu przed chwilą szczegółowo, na czym polega problem, ale cenzura nie przepuściła prawdy. Szkoda, bo sporo by się Pan i reszta czytelników dowiedziała o tych ustawkach. Również o tym, dlaczego nie zgłaszałem niczego do prokuratury, w której wtedy pracowałem. Ale się nie dowiecie, bo redakcja portelu nie chce publikować prawdy.
@Beka - Mój mail to mariuszlewandowski1966@gmail. com proszę o kontakt. Chętnie złoże odpowiednie zawiadomienie do prokuratury krajowej. Z prokuratura Gdańsk Południe sprawę w kwestii ich bezczynności wygrałem - mogę zaryzykować kolejny proces. Co do Urzędu Miasta to również proszę o przykłady - chętnie sprawdzę. Moim zdaniem jest wielu niekompetentnych ludzi nie tylko w samorządzie - ale proces że ktoś ma prace bo Dyrektor go lubi jest mechanizmem psychologicznym a więc jako coś naturalnego nie może być złe czy społecznie szkodliwe. Mi się to też może nie podobać ale wolę oceniać po efektach....
Ale jak będzie pas startowy to Robert Lewandowski będzie przylatywał kiedy trzeba do Elbląga, wiesz że od nowego sezonu będzie grał w ataku Olimpii ?
Proszę załatać dziury w jezdniach i kratki ścieków oraz pokrywy studzienne podnieść do poziomu ulicy. Potem możecie robić lotnisko w Elblągu. Kto bedzie korzystał z niego ? Nikt :).
Niektórzy z komentujących : nie dla utwardzonego pasa bo dziury w jezdniach albo samolocik nad miastem ! Co wy macie w głowach ?! Miasto powinno się wstydzić że ma takich mieszkańców !
@MariuszLewandowski-Fc - Myślałem, że jest Pan bardziej rozsądny i ogarnięty życiowo. Widzę, że się nie dogadamy. Na poziomie moralnym również. Nie pozdrawiam.