UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kolego ty piszesz o generaliach a ja mieszkałem przy takim lotnisku i widziałem je w ruchu. Sens ekonomiczny jest wtedy gdy da się to skalkulować a to wymaga infrastuktury, Jak pas powstanie to moim zdaniem na 90 procent pojawia się małe samolociki - jak napisałem zamiast jechać 20 godzin po autostradach wolę stracić 2 - 3 godziny w samolocie. Kolega z Gdyni wpada do domu raz w miesiącu - właśnie niedawno odbierałem go z lotnika z Dortmundu - Rębiechowo to przy tamtym kurnik. Jest typowo sportowe bo nie ma pasa dla czarterów.....
MariuszLewandowski-Fc