UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wiem - moim zdaniem skoro w Elblągu był kiedyś Batalion Budowy Lotnisk to ten pas powinien postać i mieć ową jednostkę za patrona. I nie chodzi o miłośników awiacji ale i tysiące ludzi z Elbląga którzy pracują w Niemczech Francji Włoszech czy Hiszpanii. Być może Varius Tur nie koniecznie będzie korzystał z Busa... Gdybym za 100 euro mógł wsiąść do samolotu w Koblencji i za 3 godziny wysiąść w Elblągu to jestem pierwszy na liście do odlotu. Taka jest przyszłość - samolot to już nie luksus ale codzienność tyle że nie konieczne prywatny i nie konieczne rejsowy.... Jest spory rynek po środku

MariuszLewandowski-Fc