UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niektórzy z komentujących : nie dla utwardzonego pasa bo dziury w jezdniach albo samolocik nad miastem ! Co wy macie w głowach ?! Miasto powinno się wstydzić że ma takich mieszkańców !
Ręce opadają
Niektórzy z komentujących : nie dla utwardzonego pasa bo dziury w jezdniach albo samolocik nad miastem ! Co wy macie w głowach ?! Miasto powinno się wstydzić że ma takich mieszkańców !
Ręce opadają