UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niektórzy z komentujących : nie dla utwardzonego pasa bo dziury w jezdniach albo samolocik nad miastem ! Co wy macie w głowach ?! Miasto powinno się wstydzić że ma takich mieszkańców !

Ręce opadają

Anuluj