UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę załatać dziury w jezdniach i kratki ścieków oraz pokrywy studzienne podnieść do poziomu ulicy. Potem możecie robić lotnisko w Elblągu. Kto bedzie korzystał z niego ? Nikt :).


Anuluj