UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę załatać dziury w jezdniach i kratki ścieków oraz pokrywy studzienne podnieść do poziomu ulicy. Potem możecie robić lotnisko w Elblągu. Kto bedzie korzystał z niego ? Nikt :).
Proszę załatać dziury w jezdniach i kratki ścieków oraz pokrywy studzienne podnieść do poziomu ulicy. Potem możecie robić lotnisko w Elblągu. Kto bedzie korzystał z niego ? Nikt :).