Wybrany wątek opinii
Wersja się należy to krzyczą madki pod MOPS a nie inwestycje za grube miliony na widzimisię zainteresowanej garstki miłośników awiacji.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Nie wiem - moim zdaniem skoro w Elblągu był kiedyś Batalion Budowy Lotnisk to ten pas powinien postać i mieć ową jednostkę za patrona. I nie chodzi o miłośników awiacji ale i tysiące ludzi z Elbląga którzy pracują w Niemczech Francji Włoszech czy Hiszpanii. Być może Varius Tur nie koniecznie będzie korzystał z Busa... Gdybym za 100 euro mógł wsiąść do samolotu w Koblencji i za 3 godziny wysiąść w Elblągu to jestem pierwszy na liście do odlotu. Taka jest przyszłość - samolot to już nie luksus ale codzienność tyle że nie konieczne prywatny i nie konieczne rejsowy.... Jest spory rynek po środku
Do moderacji
Odpowiedz
5
5