29
5 godzin
temu

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Beka - Pan Mariusz ma rację a potraktowanie pomocy ze strony Pana Mariusz potraktował Pan dość obscenicznie a nawet obraźliwie. Po co więc Pan się żali i do kogo na forum publicznym? Nierozsądne oraz nielogiczne ale z tym problemem zostanie Pan nadal sam ze sobą i nic poza tym.
(2026.06.24)
@Beka - Czy to prawda ze w Alstom GE Power  Kierownik Działu Księgowości, ma kwalifikacje zaliczone w "neo uczelni"Colegium Humanium?
(2026.06.24)
Bo jeśli prawda to nie wiem czy można zaufać !
(2026.06.24)
@Beka - De gustibus
MariuszLewandowski-Fc (2026.06.24)
Już sobie wyobrażam jaka "radość" zapanuje wśród mieszkańców w sąsiedztwie elbląskiego lotniska, gdy otrzyma ono zgodę na utwardzony pas startowy i w związku z tym mógłby nastąpić zwiększony ruch samolotowy. U nas panuje taka opcja, że chcemy posiadać wszystkie osiągnięcia cywilizacyjne tylko nie w pobliżu mego miejsca zamieszkania.
Kukuruźnik bojowy (2026.06.24)
Nie deklarowałem pomocy ale przekazanie prokuraturze danych o ustawieniu naborów - to sprawa interesu wymiaru sprawiedliwości a nie moje prywatne podwórko. Ja mogę sobie natomiast pozwolić na złożenie zawiadomienia w tej sprawie. W sumie sam wpis Beki powinien być okazją do podjęcia czynności sprawdzających i po to jest forum publiczne by o takich sytuacjach alarmować anonimowo. To nie Beka zostaje z problemem - to problem Elbląga i Polski jako kraju. Może Beka się wystraszył - nie oceniaj go aż tak źle. Tyle że zakładanie że obiektywnie istniejący mechanizm psychologiczny ma coś wspólnego z moralnością jest nierozsądny. Ale co kto lubi....
MariuszLewandowski-Fc (2026.06.24)
@Kukuruźnik bojowy - Nie przesadzaj to nie będzie pas dla Herkulesów czy Panawia Tornado. Dla mnie lądowania były niesłyszalne po paru dniach. Ja mam pod oknami cerkiew a na starówce miałem dzwonnice Katedry.
MariuszLewandowski-Fc (2026.06.24)
@MariuszLewandowski-Fc - Nie prowokuj, chyba że umiesz tańczyć!
Beka (2026.06.24)
Nie marudzić, oplać malkontentów wircznie e bie zadowolonych ze wszystkiego. " Air Port Elbkag", na miarę takiego jak w Łodzi. Elbląg stać ba to
Antonow (2026.06.24)

info

1  
  0