UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - Odpisałem Panu przed chwilą szczegółowo, na czym polega problem, ale cenzura nie przepuściła prawdy. Szkoda, bo sporo by się Pan i reszta czytelników dowiedziała o tych ustawkach. Również o tym, dlaczego nie zgłaszałem niczego do prokuratury, w której wtedy pracowałem. Ale się nie dowiecie, bo redakcja portelu nie chce publikować prawdy.

Beka

Anuluj