A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dokładnie, woda i teren struty, przecież na cmentarzu Dębica jest tak wysoki poziom wód gruntowych to wszystko z góry spływa
To prawda, tam asfalcik a na Podgórnej od strony Kasprzaka idzie sie do pawilonów sklepowych z przychodnią po pogruchotanych płytach chodnikowych.
Już czytać się nie da tych mam Karoliny, katów na idiotów i innych nawiedzonych obrońców bażantarni którzy na siłę chcą zrobić z tego miasta miasteczko. Nikt nie zniszczy Bażantarni! Wszystkie miasta w tym kraju się robudowują i nikt tam nie lamentuje jak ci co tu mieszkają. Nawet władze od słoniny począwszy mają mentalność małomiasteczkową. Stąd śmieszna trasa unii europejskiej, niepełnowymiarowa hala sportowa, malutkie tramwaje, tylko jedna galeria bo bali się kolejnych, bo PiS niechciał, ile było krzyku że galeria się robudowałają, budowany jest wiadukt na Zatorze itd itp, że nowe budynki się budują, nie dziwię się że miasto się wyludnia. Młodych ludzi i biznes przyciąga duże miasto a nie miasteczka. Dalej nie chce mi się pisać bo mi Elbląga żal.
do Ciekawy - trafione w punkt. krótko i na temat - Ktoś zauważył jak szybko zniknął piasek z chodników w centrum ? Ktoś zauważył nową nawierzchnię koło Plastyku ? Ktoś zauważył inwestycje w Elblągu czy potraficie totalnie wszystko krytykować bo Polacy odebrali wam mandat do rządzenia ?
do Mama Karoliny - A konsultowałaś swoją antyobwodnicową wypowiedż z Tatą ?
Lokalizacja swietna... za pare lat z okien będą mogli odpalać znicze na cmentarzu...
Najpierw stojak na rowery, salon fryzjerski i sklep osiedlowy.
@Rafall - Ważne żeby w tym sklepie były podstawowe produkty, może być Borys; )