UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ktoś zauważył jak szybko zniknął piasek z chodników w centrum ? Ktoś zauważył nową nawierzchnię koło Plastyku ? Ktoś zauważył inwestycje w Elblągu czy potraficie totalnie wszystko krytykować bo Polacy odebrali wam mandat do rządzenia ?
Ciekawy