A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Deweloper ma to w d… Zbudować, sprzedać, zapomnieć.
@Racjonalista - Bezrobocia? W dzisiejszych czasach każdy młody chce być influencerem na YT także o czym tu mówisz, jakim bezrobociu. P i zarabiać 20tys/mięs. Ptrzebuja masę ludzi do GE od produkcji po biuro, a chętnych jak na lekarstwo bo już 6500brutto dla człowieka bez żadnego doświadczenia, czy wykształcenia na początek to jest stawka poniżej jego godności. Za dużo ferdka kiepskiego chybaxl wesxlo.
Dziesięć lat temu Wójcik płacił 3 minimalne /mc a ty się dziwisz że teraz nie ma chętnych do pracy za pensję niewiele wyższą od najniższej możliwej ?
Będzie fajne osiedle z widokiem na cmentarz codziennie
Na Dąbrowskiego dużo terenów do zabudowy albo na Okólnika tam budować Cały były poligon na Dębicy pusty stoi
@Patryk Z - o Topolowej świat zapomniał dziura na dziurze koło idzie zostawić!
Nadszedł czas żeby połączyć Elbląg z Gronowem Górnym i w tamtym kierunku budować
Gronowo nie chce ze wzgledu na podatki.