Wybrany wątek opinii

Świetny pomysł. Zdecydowanie popieram plan rewitalizacji tego ciekawego i atrakcyjnego terenu na lata niesłusznie oddanego drobnej patologii. Czas na ciąg dalszy dobrych zmian w tej przez lata zapomnianej dzielnicy.
(2026.03.25)
Lokalizacja swietna... za pare lat z okien będą mogli odpalać znicze na cmentarzu...
(2026.03.25)
Nazywanie likwidacji lasu "rewitalizacją" to niezły żart
(2026.03.26)
Powrót do komentarzy