Wybrany wątek opinii
Świetny pomysł. Zdecydowanie popieram plan rewitalizacji tego ciekawego i atrakcyjnego terenu na lata niesłusznie oddanego drobnej patologii. Czas na ciąg dalszy dobrych zmian w tej przez lata zapomnianej dzielnicy.
Do moderacji
Odpowiedz
18
18
Lokalizacja swietna... za pare lat z okien będą mogli odpalać znicze na cmentarzu...
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Nazywanie likwidacji lasu "rewitalizacją" to niezły żart
Do moderacji
Odpowiedz
15
3