UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czas dokończyć ulicę Wschodnia a najlepiej zrobić obwodnicę z prawdziwego zdarzenia. Jak ściągnąć inwestorów bez inwestycji ? Same kościółki nie wystarczą

Prawda pisiory ?

Anuluj