UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do Ciekawy - trafione w punkt. krótko i na temat - Ktoś zauważył jak szybko zniknął piasek z chodników w centrum ? Ktoś zauważył nową nawierzchnię koło Plastyku ? Ktoś zauważył inwestycje w Elblągu czy potraficie totalnie wszystko krytykować bo Polacy odebrali wam mandat do rządzenia ?


Anuluj