Wybrany wątek opinii
Już czytać się nie da tych mam Karoliny, katów na idiotów i innych nawiedzonych obrońców bażantarni którzy na siłę chcą zrobić z tego miasta miasteczko. Nikt nie zniszczy Bażantarni! Wszystkie miasta w tym kraju się robudowują i nikt tam nie lamentuje jak ci co tu mieszkają. Nawet władze od słoniny począwszy mają mentalność małomiasteczkową. Stąd śmieszna trasa unii europejskiej, niepełnowymiarowa hala sportowa, malutkie tramwaje, tylko jedna galeria bo bali się kolejnych, bo PiS niechciał, ile było krzyku że galeria się robudowałają, budowany jest wiadukt na Zatorze itd itp, że nowe budynki się budują, nie dziwię się że miasto się wyludnia. Młodych ludzi i biznes przyciąga duże miasto a nie miasteczka. Dalej nie chce mi się pisać bo mi Elbląga żal.
Do moderacji
Odpowiedz
12
8
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Do moderacji
Odpowiedz
4
1