81
25.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jaka"mama"nie rozśmieszaj świata
jawamkaczoraniewybieralem (2026.03.25)
Modrzewina
Elbloque (2026.03.25)
tylko nich UM wyda zgodę a będzie referendum!!!!!
kat- na idiotów (2026.03.25)

info

8  
  4
Nie
Fgg (2026.03.25)

info

1  
  1
@Racjonalista - ale komuny już nie ma
(2026.03.25)
Proponuję zlikwidować cmentarz i wybudować osiedle !
(2026.03.25)

info

7  
  4
Ja bym bardzo chciał zobaczyć te budowanie szkół, bo o ile kojarzę, przez ostatnie kilkadziesiąt lat miasto nie zbudowało żadnej szkoły XD Próchnik od ponad 20 lat jest włączony do miasta jak i Dąbrowa, a dzieciaki dalej wstają wcześnie rano i lecą na autobus żeby jechać do szkoły nad jar lub innej. Tak więc coś nie do końca jest tak jak mówisz.
(2026.03.25)
Wykarczujcie Bażantarnie do zera. Zabetonujcie cały teren i postawcie bloki. I nie zapomnijcie wrzucić do mediów, jak ważna jest ekologia i zrównoważona gospodarka, a i oczywiście jak tu jest wspaniale i że to wszystko dla naszego dobra.
(2026.03.25)

info

18  
  8
Żadnych klocków, dopóki nie będzie obwodnicy wschodniej.
(2026.03.25)

info

9  
  5
Panie prezydencie czy nadal uważa Pan że trzeba konsultować w nieskończoność dokończenie ulicy Wschodniej? Już czas aby mieszkańcy doczekali się szczegółów kontynuacji i dokończenie tej ulicy w rzeczywistości. Nie ma już na co czekać. Po co badać natężenie ruchu na ulicy pozornej utwardzonej gdzie maja jeździć pojazdy uprzywilejowane drogą tymczasową przez ulicę Wschodnią? Mieszkańcy oczekują tak ważnej i potrzebnej inwestycji.
(2026.03.25)

info

15  
  4