UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To prawda, tam asfalcik a na Podgórnej od strony Kasprzaka idzie sie do pawilonów sklepowych z przychodnią po pogruchotanych płytach chodnikowych.

Ewa.M.

Anuluj