UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To prawda, tam asfalcik a na Podgórnej od strony Kasprzaka idzie sie do pawilonów sklepowych z przychodnią po pogruchotanych płytach chodnikowych.
Ewa.M.
To prawda, tam asfalcik a na Podgórnej od strony Kasprzaka idzie sie do pawilonów sklepowych z przychodnią po pogruchotanych płytach chodnikowych.
Ewa.M.