Wybrany wątek opinii

Już wiadomo dla kogo położoli asfalcik na Wschodniej. My mieszkańcy prawie w centrum miasta czekamy na asfalt, chodnik i oświetlenie od prawie 40 lat (Granizonowa).
(2026.03.25)
To prawda, tam asfalcik a na Podgórnej od strony Kasprzaka idzie sie do pawilonów sklepowych z przychodnią po pogruchotanych płytach chodnikowych.
Ewa.M. (2026.03.25)
Powrót do komentarzy