Wybrany wątek opinii
Już wiadomo dla kogo położoli asfalcik na Wschodniej. My mieszkańcy prawie w centrum miasta czekamy na asfalt, chodnik i oświetlenie od prawie 40 lat (Granizonowa).
Do moderacji
Odpowiedz
32
5
To prawda, tam asfalcik a na Podgórnej od strony Kasprzaka idzie sie do pawilonów sklepowych z przychodnią po pogruchotanych płytach chodnikowych.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0