A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Są chętni do inwestowania w Elbląg, to niech inwestują.
No to teraz tym bardziej trzeba odwołać KOwcow gdy już wyszło jakie mają plany na naszą Bażantarnie. Ta KOwska szarańcza od lat niszczy Elbląg. Trzeba ich wszystkich wyrzucić z miasta a już z pewnością wywieźć to towarzystwo z UM. Przez lata lobbowali budowę obwodnicy przez Bażantarnie bo już dawno się ułożyli z jakimś deweloperem na sprzedaż gruntów i deweloper pewnie wymagał od nich budowy tej drogi. Jacy to są wstrętni zakłamani ludzie z tego KO. Coś strasznego. To miasto może uratować tylko referendum i odwołanie władz miejskich.
Włodek puść mój komentarz. Dość już tej cenzury!
@Mama Karoliny - Siema chłopie goliłes się dzisiaj?
Ul. Wschodnia jest efektem żywiołowego i rozwoju inwestycji deweloperskich w Elblągu. Rozwoju niestety chaotycznego, dopuszczonego przez wadliwą koncepcję urbanistyczną a w zasadzie jej brak. Powstała droga - na razie donikąd, ale lada chwila przebije sie przez Bażantarnię a zaraz potem zaczną powstawać wzdłuż osiedla. Katastrofa. Zagłada Bażantarni nadchodzi.
I poto była potrzebną ul. WSCHODNIA nie cała tylko ten kawałek co jest zrobiony, ciekawe kto jest właścicielem tego gruntu.
@Mama Karoliny - Nissan to chyba musi odjechać, albo raczej Nissanem i co ci tam ćwierka towarzyszu. Towarzyszu to nic, że nie ma waszej zgody. Z tymi dziecinnymi gadkami ich do kolegów z piaskownicy. Czyja to wina, że dla ciebie wszystko jest za drogie?
Fajna lokalizacja, po drugiej stronie ulicy Cmentarz Dębica:)
I piękny widok z okna na 1 listopada :) inwestor złoży wniosek na 4 budynki, jak ludzie przestaną się interesować to będzie tak jak na Kasprzaka czy Łęczyckiej - cyk prośba o zmianę projektu i jazda :D posmarowane raczej było pod temat; )
@Lustfer - Siema "konspiratorze"polexit