81
25.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Są chętni do inwestowania w Elbląg, to niech inwestują.
(2026.03.25)

info

12  
  10
No to teraz tym bardziej trzeba odwołać KOwcow gdy już wyszło jakie mają plany na naszą Bażantarnie. Ta KOwska szarańcza od lat niszczy Elbląg. Trzeba ich wszystkich wyrzucić z miasta a już z pewnością wywieźć to towarzystwo z UM. Przez lata lobbowali budowę obwodnicy przez Bażantarnie bo już dawno się ułożyli z jakimś deweloperem na sprzedaż gruntów i deweloper pewnie wymagał od nich budowy tej drogi. Jacy to są wstrętni zakłamani ludzie z tego KO. Coś strasznego. To miasto może uratować tylko referendum i odwołanie władz miejskich.
Lustfer (2026.03.25)

info

16  
  7
Włodek puść mój komentarz. Dość już tej cenzury!
Lustfer (2026.03.25)
@Mama Karoliny - Siema chłopie goliłes się dzisiaj?
Nielubiekaczek (2026.03.25)
Ul. Wschodnia jest efektem żywiołowego i rozwoju inwestycji deweloperskich w Elblągu. Rozwoju niestety chaotycznego, dopuszczonego przez wadliwą koncepcję urbanistyczną a w zasadzie jej brak. Powstała droga - na razie donikąd, ale lada chwila przebije sie przez Bażantarnię a zaraz potem zaczną powstawać wzdłuż osiedla. Katastrofa. Zagłada Bażantarni nadchodzi.
(2026.03.25)

info

18  
  10
I poto była potrzebną ul. WSCHODNIA nie cała tylko ten kawałek co jest zrobiony, ciekawe kto jest właścicielem tego gruntu.
(2026.03.25)
@Mama Karoliny - Nissan to chyba musi odjechać, albo raczej Nissanem i co ci tam ćwierka towarzyszu. Towarzyszu to nic, że nie ma waszej zgody. Z tymi dziecinnymi gadkami ich do kolegów z piaskownicy. Czyja to wina, że dla ciebie wszystko jest za drogie?
(2026.03.25)
Fajna lokalizacja, po drugiej stronie ulicy Cmentarz Dębica:)
zgrywus (2026.03.25)

info

9  
  2
I piękny widok z okna na 1 listopada :) inwestor złoży wniosek na 4 budynki, jak ludzie przestaną się interesować to będzie tak jak na Kasprzaka czy Łęczyckiej - cyk prośba o zmianę projektu i jazda :D posmarowane raczej było pod temat; )
Elbloque (2026.03.25)

info

10  
  1
@Lustfer - Siema "konspiratorze"polexit
Kefirek Robert (2026.03.25)