UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to teraz tym bardziej trzeba odwołać KOwcow gdy już wyszło jakie mają plany na naszą Bażantarnie. Ta KOwska szarańcza od lat niszczy Elbląg. Trzeba ich wszystkich wyrzucić z miasta a już z pewnością wywieźć to towarzystwo z UM. Przez lata lobbowali budowę obwodnicy przez Bażantarnie bo już dawno się ułożyli z jakimś deweloperem na sprzedaż gruntów i deweloper pewnie wymagał od nich budowy tej drogi. Jacy to są wstrętni zakłamani ludzie z tego KO. Coś strasznego. To miasto może uratować tylko referendum i odwołanie władz miejskich.

Lustfer

Anuluj