UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I poto była potrzebną ul. WSCHODNIA nie cała tylko ten kawałek co jest zrobiony, ciekawe kto jest właścicielem tego gruntu.
I poto była potrzebną ul. WSCHODNIA nie cała tylko ten kawałek co jest zrobiony, ciekawe kto jest właścicielem tego gruntu.