UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I piękny widok z okna na 1 listopada :) inwestor złoży wniosek na 4 budynki, jak ludzie przestaną się interesować to będzie tak jak na Kasprzaka czy Łęczyckiej - cyk prośba o zmianę projektu i jazda :D posmarowane raczej było pod temat; )
Elbloque