UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ul. Wschodnia jest efektem żywiołowego i rozwoju inwestycji deweloperskich w Elblągu. Rozwoju niestety chaotycznego, dopuszczonego przez wadliwą koncepcję urbanistyczną a w zasadzie jej brak. Powstała droga - na razie donikąd, ale lada chwila przebije sie przez Bażantarnię a zaraz potem zaczną powstawać wzdłuż osiedla. Katastrofa. Zagłada Bażantarni nadchodzi.