81
25.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Świetny pomysł. Zdecydowanie popieram plan rewitalizacji tego ciekawego i atrakcyjnego terenu na lata niesłusznie oddanego drobnej patologii. Czas na ciąg dalszy dobrych zmian w tej przez lata zapomnianej dzielnicy.
(2026.03.25)
Już wiadomo dla kogo położoli asfalcik na Wschodniej. My mieszkańcy prawie w centrum miasta czekamy na asfalt, chodnik i oświetlenie od prawie 40 lat (Granizonowa).
(2026.03.25)
Ulica Wschodnia do nikąd... Ciekawe kiedy i czy w ogóle zostanie ona dokończona i będzie robić za tak zwaną obwodnicę miasta.
(2026.03.25)

info

15  
  2
Czterokondygnacyjne bloki.... mieszkancy będą mogli kontemplowac sens bytu zerkając na przybliżający się z drugiej strony cmentarz.
(2026.03.25)
Ale za to będą mieć najcichsze sąsiedztwo!
Bezproblemowy (2026.03.25)
Tak coś czułam że ćwierk i nissan chcą zniszczyć Bażantarnie i jak widać się nie myliłam. Chcą ją zalać betonem i budować tam osiedla a cała to obwodnica to po prostu naciski patodeweloperow którzy chcą tam budować drogie klitki. Nie ma na to naszej zgody! Nissan musi odejść!
Mama Karoliny (2026.03.25)
@Mama Karoliny - To gdzie budować ? Na Zawadzie, na Grunwaldzkiej ? Ludzie czekają na mieszkania.... Czas na likwidację działek ogrodniczych.
(2026.03.25)
Cmentarz na miejscu, trupie ścieki wpłyną strumykiem ale cóż ziemia obiecana na miejscu.
(2026.03.25)
Ciekawostka, ulice wschodnia zablokowali oszołomy, bo nie chcą bażantarni psuć, teraz wam osiedle nie będzie przeszkadzało, ruch uliczny, wycinka drzew o którym redaktor nie napisał, na zdj widać środek lasu ! ( Za hotelowcem 6 budynków stawiają, tu 8,na Dąbrowskiego osiedle, zakorkuje się jeszcze bardziej ta część, powodzenia )
Elblazanin12 (2026.03.25)

info

20  
  3
Niby miała być tylko obwodnica, a teraz osiedle budują
(2026.03.25)

info

14  
  4