UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Mama Karoliny - Nissan to chyba musi odjechać, albo raczej Nissanem i co ci tam ćwierka towarzyszu. Towarzyszu to nic, że nie ma waszej zgody. Z tymi dziecinnymi gadkami ich do kolegów z piaskownicy. Czyja to wina, że dla ciebie wszystko jest za drogie?