UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I piękny widok z okna na 1 listopada :) inwestor złoży wniosek na 4 budynki, jak ludzie przestaną się interesować to będzie tak jak na Kasprzaka czy Łęczyckiej - cyk prośba o zmianę projektu i jazda :D posmarowane raczej było pod temat; )

Elbloque