Wybrany wątek opinii

I poto była potrzebną ul. WSCHODNIA nie cała tylko ten kawałek co jest zrobiony, ciekawe kto jest właścicielem tego gruntu.
(2026.03.25)
Zaraz odpiszą jak z działkami obok portu - "tajemnica handlowa"
(2026.03.26)
Powrót do komentarzy