UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ul. Wschodnia jest efektem żywiołowego i rozwoju inwestycji deweloperskich w Elblągu. Rozwoju niestety chaotycznego, dopuszczonego przez wadliwą koncepcję urbanistyczną a w zasadzie jej brak. Powstała droga - na razie donikąd, ale lada chwila przebije sie przez Bażantarnię a zaraz potem zaczną powstawać wzdłuż osiedla. Katastrofa. Zagłada Bażantarni nadchodzi.