UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawostka, ulice wschodnia zablokowali oszołomy, bo nie chcą bażantarni psuć, teraz wam osiedle nie będzie przeszkadzało, ruch uliczny, wycinka drzew o którym redaktor nie napisał, na zdj widać środek lasu ! ( Za hotelowcem 6 budynków stawiają, tu 8,na Dąbrowskiego osiedle, zakorkuje się jeszcze bardziej ta część, powodzenia )

Elblazanin12