UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak coś czułam że ćwierk i nissan chcą zniszczyć Bażantarnie i jak widać się nie myliłam. Chcą ją zalać betonem i budować tam osiedla a cała to obwodnica to po prostu naciski patodeweloperow którzy chcą tam budować drogie klitki. Nie ma na to naszej zgody! Nissan musi odejść!

Mama Karoliny

Anuluj