UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Świetny pomysł. Zdecydowanie popieram plan rewitalizacji tego ciekawego i atrakcyjnego terenu na lata niesłusznie oddanego drobnej patologii. Czas na ciąg dalszy dobrych zmian w tej przez lata zapomnianej dzielnicy.