UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Świetny pomysł. Zdecydowanie popieram plan rewitalizacji tego ciekawego i atrakcyjnego terenu na lata niesłusznie oddanego drobnej patologii. Czas na ciąg dalszy dobrych zmian w tej przez lata zapomnianej dzielnicy.


Anuluj