UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak coś czułam że ćwierk i nissan chcą zniszczyć Bażantarnie i jak widać się nie myliłam. Chcą ją zalać betonem i budować tam osiedla a cała to obwodnica to po prostu naciski patodeweloperow którzy chcą tam budować drogie klitki. Nie ma na to naszej zgody! Nissan musi odejść!
Mama Karoliny