UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ulica Wschodnia do nikąd... Ciekawe kiedy i czy w ogóle zostanie ona dokończona i będzie robić za tak zwaną obwodnicę miasta.


Anuluj