UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ulica Wschodnia do nikąd... Ciekawe kiedy i czy w ogóle zostanie ona dokończona i będzie robić za tak zwaną obwodnicę miasta.
Ulica Wschodnia do nikąd... Ciekawe kiedy i czy w ogóle zostanie ona dokończona i będzie robić za tak zwaną obwodnicę miasta.