UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawostka, ulice wschodnia zablokowali oszołomy, bo nie chcą bażantarni psuć, teraz wam osiedle nie będzie przeszkadzało, ruch uliczny, wycinka drzew o którym redaktor nie napisał, na zdj widać środek lasu ! ( Za hotelowcem 6 budynków stawiają, tu 8,na Dąbrowskiego osiedle, zakorkuje się jeszcze bardziej ta część, powodzenia )

Elblazanin12

Anuluj