UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już wiadomo dla kogo położoli asfalcik na Wschodniej. My mieszkańcy prawie w centrum miasta czekamy na asfalt, chodnik i oświetlenie od prawie 40 lat (Granizonowa).


Anuluj