UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już wiadomo dla kogo położoli asfalcik na Wschodniej. My mieszkańcy prawie w centrum miasta czekamy na asfalt, chodnik i oświetlenie od prawie 40 lat (Granizonowa).
Już wiadomo dla kogo położoli asfalcik na Wschodniej. My mieszkańcy prawie w centrum miasta czekamy na asfalt, chodnik i oświetlenie od prawie 40 lat (Granizonowa).