A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pogonić emerytów z urzędów na emerytury to się kilkadziesiąt miejsc zwolni od razu. - Zenek, masz rację, popieram w rozciągłości. Ile młodych by zostało.
@AP_78 - Ja nie proponuję nic, nie jestem od tego, od tego powinni być politycy których wybieramy. Ja sobie radzę bez kombinowania z urzędem pracy, jestem daleki od wyciągania pieniążków od państwa, acz kolwiek zaczynam myśleć, że chyba trzeba zacząć kombinować, bo jak chcesz coś zarobić legalnie - to po pierwsze Państwo, zaczyna Cię zniszczyć podatkami, opłatami a do tego klienci - zawsze im za drogo, zawsze chcą taniej, nawet jak byś za darmo im pomógł - to i tak by im było źle.
Ale Tusk i spółka mówią że to za PiS było większe bezrobocie co jest kłamstwem za PiS przebierałem w ofertach pracy dzisiaj jest dramat z pracą
Mymieszkancy w GE dają 6500 brutto i chętnych nie ma
a na kogo głosował komunistyczny emblong?
MINISTRA mówiła, że to nieprawda, jesteśmy 20 gospodarką świata i wszyscy nam zazdroszczą. Inaczej liczą bezrobotnych i dlatego taki wynik i to tylko sezonowe, od 2 lat...
A ilu jest niezarejestrowanych bo wiedza ze to pic na wode
A czego się spodziewaliście ??? Należy przypuszczać że będzie jeszcze gorzej... "Uśmiechnijcie się brygada"
Już niektóre firmy próbowały dać "zielone światło" emerytom. Nowi przychodzą i mają dwie lewe ręce, no przesadzam, jedn jest ciągle zajęta smartfonem.
@Polak65 - To miasto przez cały PRL było marginalizowane przez władze centralne. Zamiast odbudowy miasto było dawcą. Wywózkę kamienia chyba dopiero w latach 90-ty powstrzymano, dalej ta reforma województw i co ???, syndrom sztokholmski?