Wybrany wątek opinii

a na kogo głosował komunistyczny emblong?
Polak65 (2026.03.10)
@Polak65 - To miasto przez cały PRL było marginalizowane przez władze centralne. Zamiast odbudowy miasto było dawcą. Wywózkę kamienia chyba dopiero w latach 90-ty powstrzymano, dalej ta reforma województw i co ???, syndrom sztokholmski?
Antonis. (2026.03.10)
Powrót do komentarzy