Wybrany wątek opinii
a na kogo głosował komunistyczny emblong?
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@Polak65 - To miasto przez cały PRL było marginalizowane przez władze centralne. Zamiast odbudowy miasto było dawcą. Wywózkę kamienia chyba dopiero w latach 90-ty powstrzymano, dalej ta reforma województw i co ???, syndrom sztokholmski?
Do moderacji
Odpowiedz
3
2