UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@AP_78 - Ja nie proponuję nic, nie jestem od tego, od tego powinni być politycy których wybieramy. Ja sobie radzę bez kombinowania z urzędem pracy, jestem daleki od wyciągania pieniążków od państwa, acz kolwiek zaczynam myśleć, że chyba trzeba zacząć kombinować, bo jak chcesz coś zarobić legalnie - to po pierwsze Państwo, zaczyna Cię zniszczyć podatkami, opłatami a do tego klienci - zawsze im za drogo, zawsze chcą taniej, nawet jak byś za darmo im pomógł - to i tak by im było źle.

okoniowaty