Wybrany wątek opinii

Mymieszkancy w GE dają 6500 brutto i chętnych nie ma
(2026.03.10)
Nie dziwię się że ludzie nie chcą pracować za 6500.Przecież to dużo poniżej średniej
Tak to wygląda (2026.03.11)
@Tak to wygląda - To z czego żyją skoro 6500 czyli jakieś 4500 na rękę to za mało? Zero, czy jakieś pracę dorywxze, czy na czarno to lepiej? Może sponsoring?
(2026.03.11)
@Tak to wygląda - Tyle dają jak idziesz zielony i musisz się szkolić. Jak jesteś fachowcem i to po studiach, to słyszałem że i dycha brutto wpadnie.
Mymieszkancy (2026.03.11)
Powrót do komentarzy