UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pogonić emerytów z urzędów na emerytury to się kilkadziesiąt miejsc zwolni od razu. - Zenek, masz rację, popieram w rozciągłości. Ile młodych by zostało.


Anuluj