UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pogonić emerytów z urzędów na emerytury to się kilkadziesiąt miejsc zwolni od razu. - Zenek, masz rację, popieram w rozciągłości. Ile młodych by zostało.
Pogonić emerytów z urzędów na emerytury to się kilkadziesiąt miejsc zwolni od razu. - Zenek, masz rację, popieram w rozciągłości. Ile młodych by zostało.