Wybrany wątek opinii

Pogonić emerytów z urzędów na emerytury to się kilkadziesiąt miejsc zwolni od razu. - Zenek, masz rację, popieram w rozciągłości. Ile młodych by zostało.
(2026.03.10)
Już niektóre firmy próbowały dać "zielone światło" emerytom. Nowi przychodzą i mają dwie lewe ręce, no przesadzam, jedn jest ciągle zajęta smartfonem.
Antonis. (2026.03.10)
Powrót do komentarzy