A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Elblążanka,jeszcze - Tylko to nie jest tak, że hen hen daleko są konkretne zakłady pracy. Te konkretne zakłady pracy jak to nazywasz to jakieś organizacje pracy, to też jakaś produkcja, taśma, III zmianowość. Odległość. Dojazdy. Gdańsk / Warszawa tak samo szuka ludzi do Żabki, Dino i Biedronki nic oryginalnego. Nic ciekawego taka praca jest i tutaj. Fakt jest taki, że Urząd Pracy jest ułomny, tablica ogłoszeń i koniec kropka. Staże to tam dla swoich trzymają. Spójrz na to inaczej. Dofinansowanie na własną firmę na to UP ma duże środki. Ulga na start i 6msc bez ZUS a dalej 24msc na małym ZUS. Da się być samemu dla siebie pracownikiem i szefem. Kwestia pomysłu i odwagi.
zwalniasz miejsce?
@kukuś - Wcisła teraz reklamuje Safe. Niemcy w potrzebie.
Oj tak. Niewygodne są usuwane na bieżąco.
Tłuste koty z KO interesuja sie tylko swoja kuweta. Oni maja gdzies Elblazan.
@Duch referendalny - w duchy to jedynie psisiurki wierzą/i w referendum też/
@Kefirek Robert - Oj, to wspominać zaczął prince polo dwugodzinny.
Widać dalej głupole licytują się (z przekonania lub dla pieniędzy), za czyich rządów jak było. I każdy z nich chce aby jego racja była "mojsza" od "najmojszej". Postępując dokładnie tak, jak zaplanowali to dla nich ci, którzy mają z takiej sytuacji apanaże. "Gratuluję" ślepoty i głupoty (jeśli z przekonań) oraz samopoczucia (jeśli za kasę). Czy tak, czy siak: Dno dna!!!
To dlaczego jest tyle wolnych ofert pracy. I dla magistrów z inżynierem i dla miłośników miotły i pracy na wolnym powietrzu i w mundurze i z dziećmi.
Wyborcom PiS widać to nie pasuje, bo za ciężka, wolą na asystenta posła.