UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Polak65 - To miasto przez cały PRL było marginalizowane przez władze centralne. Zamiast odbudowy miasto było dawcą. Wywózkę kamienia chyba dopiero w latach 90-ty powstrzymano, dalej ta reforma województw i co ???, syndrom sztokholmski?

Antonis.

Anuluj