UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Polak65 - To miasto przez cały PRL było marginalizowane przez władze centralne. Zamiast odbudowy miasto było dawcą. Wywózkę kamienia chyba dopiero w latach 90-ty powstrzymano, dalej ta reforma województw i co ???, syndrom sztokholmski?

Antonis.